Elima الیما سازنده و تامین کننده تجهیزات اتوماسیون برش و جوش، رباتیک و لیزر. انواع سی ان سی برش: هواگاز، پلاسما، فایبر لیزر، راسته بر و لوله بر Cutting CNC, Fiber Laser, Plasma, Flame,Pipe Cutter
×

نحوه خرید آنلاین

1 ورود به حساب کاربری
2 افزودن به سبد خرید
3 پرداخت و ارسال سریع

اگر همچنان نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، لطفاً با ایمیل ما تماس بگیرید. info@elima.ir

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه 8:00AM - 5:00PM
پنجشنبه 8:00AM-1:00PM

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

درباره ما

درباره الیما

در دنیای امروز برای رشد و توسعه در صنعت، نیاز به بهره برداری از کلیه عوامل از جمله گردآوری پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری روز و دانش فنی به همراه متخصصان و مدیریت حرفه ای می باشد. در این راستا ما نیز بر آن شدیم تا در راه توسعه و پیشرفت صنعت کشور عزیزمان ایران و در جهت خود کفایی هر چه بیشتر، تمام توان خویش را به کار گیریم و با تلاش و پشتکار پرسنل متعهد و توانمندمان و با استفاده از دانش و فن آوری روز دنیا در راه تولید دستگاه های صنعتی گام برداریم.

شرکت الیما

الیما، در سال 1384 با انجام پروزه های دانش بنیان فعالیت خود را شروع کرد. در آغاز با ساخت دستگاه استحکام سنج نساجی و در پی آن دیگر محصولات به محصولات الیما اضافه گردید. به دلیل طراحی فوق العاده، کیفیت بالا و کارایی بسیار مناسب به سرعت و درمدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد. همینک با تولید و تأمین دستگاه های اتوماسیون جوش و برش ، رباتیک و لیزر در خدمت صنعتگران گرامی می باشد.

بالا